spēļu konsoļu remonts Playstation 4, Xbox 360, Xbox One - atkodēšana, čipošana un modernizācija. Ремонт и модернизация (откодировка)  игровых приставок в Латвии.
 
   

 

   

 

   

 

 

 

Playstation 1 - ремонт и откодировка

 
Playstation 2 - ремонт и откодировка
 
Playstation 3 - ремонт, проошивка, даунгрэйд и многое другое
 
Nintendo DS Lite - ремонт и откодировка
 

PSP - ремонт, прошивка, замена дисплеев, кнопок, ремонт лазеров и многое другое

 
PS VITA - ремонт и откодироака
 
XBOX 160 - ремонт и откодировка
 

Xbox 360 - Ремонт, прошика, freeboot и многое другое

 

 

Nintendo Wii - ремонт и модернизация для чтения игр с флэшки

 

 

 

Русская версия

    

Par mums

Mūsu cenas

Kā mums atrast

Kurjera izsaukšana

Mūsu darba laiks

Interneta veikals

Mūsu ieteikumi

Mūsu E-mail

 
"BIOLAT DATORS"
Čaka ielā  74
Rīga, LV-1011
+371 67845258
+371 29253179
 

 biolat@inbox.lv

icq : Ïîñëàòü ñîîáùåíèå íà ICQ:302618898 302618898

skype :  biolats

 

 

 
 

Mūsu rekomendācijas SONY PSP iegādei. 

Ievadinformācija.
 

1. Visu uz šodienu esošo PSP modeļu apraksts.

2. Kā atšķirt visus PSP modeļus savā starpā.

3.Kā atšķirt atkodētu PSP no oriģinālā.

4.Īss saraksts par to ko vajag un ko nevajag pirkt.

5. PSP spēļu konsoles atkodēšana, modernizācija.

 

1. Visu uz šodienu esošo PSP modeļu apraksts.

 

Uz doto brīdi eksistē pieci spēļu konsoles SONY PSP modeļi. Pēc būtības tā ir viena un tā pati spēļu konsole, bet ar lielām konstruktīvām atšķirībām savā starpā un tāpēc dažādiem iespējamajiem bojājumiem ekspluatācijas laikā. Šī spēļu konsole tiek izlaista kopš 2004. gada decembra un šo 8 gadu laikā ražotājkompānija progresējot centās samazināt sava ražojuma svaru un izmērus, dažreiz pievienojot vai noņemot no tās dažas funkcijas. Visi pieci šīs konsoles modeļi ir pilnīgi apvienojami savā starpā un palaiž visas šai konsolei paredzētās spēles bez izņēmuma.

PSP-1000 modelis.

Pats pirmais 1000 modelis( tautā "resnīte") tika izlaista no 2004- 2007. gadam. Tas ir pats biezākais un smagākais modelis, bet arī visizturīgākais no visiem PSP modeļiem. Ļoti drošs darbā, izturīgs pret kritieniem, nepārāk dārgs remontā. No visiem bojājumiem visbiežākais ir UMD-diskus nolasošās ierīces bojājums, analogā džoistika salūšana, iespējama pogu salipšana. Tika izlaista dažādas krāsas korpusos( balts, melns, pelēks, rozā u.t.t.).

 

PSP-2000 modelis.

 

Šis modelis tika izlaists no 2007. līdz 2009. gadam. Tā kļuva par trešdaļu vieglāka un par 20% plānāka nekā 1000 modelis, divreiz palielinājās RAM un ROM atmiņa, plus parādījās iespēja pieslēgt to pie parastā televizora caur kompozitīvo videovadu. Pietiekoši trausls, nemīl stiprus triecienus un kritienus, ļoti viegli sasist LCD-displeju. No visiem bojājumiem visbiežāk sastopams ir UMD-diskus nolasošās ierīces bojājums, centrālās plates kontaktu zudums pēc triecieniem un kritieniem, analogā džoistika salūšana, iespējama pogu salipšana. Tika izlaista dažādas krāsas korpusos( balts, melns, pelēks, rozā u.t.t.).

 

PSP-3000 modelis.

 

Šis modelis stipri atšķiras no iepriekšējās 2000 versijas. Galvenā priekšrocība ir daudz košāks un krāsaināks displejs, ir iebūvēts mikrafons un iespēja pieslēgt pie televizora caur AV-videovadu. Tāpat ir pietiekoši trausls,nemīl stiprus triecienus un kritienus, ļoti viegli sasist LCD-displeju. No visiem bojājumiem visbiežāk sastopams ir UMD-diskus nolasošās ierīces bojājums, centrālās plates kontaktu zudums pēc triecieniem un kritieniem, analogā džoistika salūšana, iespējama pogu salipšana. Tika izlaista dažādas krāsas korpusos( balts, melns, pelēks, rozā u.t.t.).

 

 PSP GO modelis.

 

Mēs uzskatam, ka ir nepareizi saukt šo modeli par jaunu PSP sērijas turpinājumu, drīzāk tas ir atzarojums no iepriekšējiem modeļiem (solis uz sāniem) un, ja godīgi, nepārāk veiksmīgs. Atšķirībā no 3 iepriekšējiem modeļiem samazināts displejs no 4.3 collām uz 3.8, iebūvēts bluetooth. Korpuss kļuvis izbīdāms kā dažiem telefona modeļiem. Slīdošs mehānisms (slaiders) var noslēpt galvenās pogas un analogo džoistiku, kad tie nav nepieciešami. Šim modelim nav UMD- diskus nolasošā ierīce un oriģinālā stāvoklī visām spēlēm jātiek pirktām un novilktām no oficiālā interneta veikala PlayStation Store. To glabāšanai konsolē ir iebūvēta atmiņa 16GB, kā arī iespēja pieslēgt papildus atmiņu Memory Stick Micro. Pamatbojājumi saistīti ar LCD- displeja šleifa bojājumu( izbīdāma korpusa mīnuss), kontaktu zudums centrālajā platē. Mūsu valstī viņi tā īpaši neiedzīvojās un mēs jums neieteiktu pirkt šo modeli.

 

PSP E1000 STREET modelis.

 

Šī ir tā saucamā konsoles budžeta versija šobrīd veikalos pieejama par apmēram 60 latiem. Šinī gadījumā ražotājs, lai palētinātu produktu praktiski ir atgriezies pie paša pirmā 1000 PSP izmēriem un svara, kas nekādā veidā neatspoguļojās uz tās darba kvalitātes. Aparātam nav wifi, bet palielināts uzlādētas batarejas darbības laiks un atgriezsta spēļu palaišana no UMD-diskiem.

 

Ja Jūs taisaties pirkt PSP, bet nezinat kādu modeli izvēlēties, tad iesakām jums iegādāties veikalā jaunu PSP E1000 STREET. Tas ir drošs, bez problēmām kodējas un ne ar ko neatšķiras no iepriekšējiem modeļiem, plus jums būs veikala garantija uz 2 gadiem. Lietota PSP iegāde no rokām saistīta ar lielu risku un starpība cenā būs neliela.

 

 PS VITA  modelis.

 

PS VITA, vai, kā viņu vēl sauc, SONY PSP2 NGP ir PSP jaunā pāaudze. Šobrīd to nevar atkodēt.

 

 

2. Kā atšķirt visus PSP modeļus savā starpā.

 
1. Modelim PSP GO ir izbīdāms korpuss(slaiders), kuru ar citiem modeļiem ir grūti sajaukt.
2. Pašus pirmos modeļus( 1000, 2000, 3000) ļoti viegli atšķirt savā starpā izņemot akumulatoru no konsoles un paskatoties, kas rakstīts uz uzlīmes zem tā (video zemāk):
 

 

 

3. Pēdējam modelim PSP E1000 STREET ir sensora pogas displeja apakšā( +VOL-, SELECT, START ). Atmiņas karte tiek ievietota nevis kreisajā pusē( kā tas ir 1000, 2000, 3000 modeļiem), bet augšā. Ieslēgšanas tumblers nevis labajā pusē, bet pašā apakšā. Lai ievietotu UMD-disku atveras vaļā visa aizmugurējā sieniņa, bet vecajiem modeļiem tikai lūciņa pa vidu.

 

3. Kā atšķirt atkodētu PSP no oriģinālā.

 

Parasti, ja uz ieslēgta PSP nospiest pogu SELECT, uz ekrāna parādīsies tā saucamā RECOVER izvēlne( foto zemāk) un tas būs atkodēšanas galvenais apstiprinājums.

 

 

Precīzāku kodējuma versiju varēs uzzināt izejot cauri izvēlnei->kreisais malējais izvēlnes stabiņš->sistēmas uzstādījumi-> informācija par sistēmu

 

 

 
4.  Īss saraksts par to ko vajag un ko nevajag pirkt.
 

Pamatpluss jauna aparāta iegādē ir tas, ka jūs saņmsiet uz to 1-2 gadus garantiju un kļūstat nodrošināts no daudzām problēmam un tas nav nemaz tik maz. Kā mēs jau šajā lapā austākminējām vislabāk ir pirkt tikai jaunu PSP un tikai veikalā, kurš vidēji maksā ap 60Ls. Pērkot lietotu aparātu jūs stipri riskējat, bet starpība cenā starp jaunu un lietotu ir ļoti neliela. Nākamie padomi lietotu aparātu iegādei.

 1.Pērkot lietotu PSP būs ļoti grūti pārbaudīt cik ilgi tur uzlādets akumulātors. Tikai apsēžoties un spēlējot līdz pilnīgai izlādei jums radīsies priekšstats par tā stāvokli. Varam tikai ieteikt nepirkt aparātu, kura darbu jums demonstrē ar ieslēgtu lādētāju. Lielas iespējas, ka akumulators ir tik ļoti nobeigts, ka strādā tikai ar lādētāju. Ja pārdevējs saka, ka akumulators vienkārši ir izlādējies, labāk ir pusstundu pagaidīt sagaidot akumulatora uzlādi, nekā ticēt pārdevēja vārdiem.

 2. Visvājākā šī aparāta vieta ir centrālās procesora plates nekontakti, kas ir kritiena sekas. Paņemiet konsoli rokās un viegli uzspiediet uz viņas uz dažādām pusēm kā to dara nospiežot veļu. Ja konsole pēc tā uzkārās( bilde ir, bet nav reakcijas uz pogām), pazuda vai pasliktinājās attēls( piemēram, parādījās strīpas uz ekrāna), pazuda skaņa vai aparāts vispār izslēdzās, tad tādu aparātu labāk nepirkt.

 3.Disku nolasīšanas problēma. Pēc tam kad konsolē uzstādīta UMD- disks, maksimums pēc 10 sekundēm uz displeja jāparādās ikonai ar spēles nosaukumu, ja tas notiek daudz vēlāk vai vispār nenotiek, labāk atteikties no šī aparāta. Tas pats attiecas arī uz mehāniskām skaņām diska nolasīšanas laikā. Šādas problēmas remonts var maksāt līdz 25Ls.

 4. Pogu salipšana. Vajag ieiet izvēlnē: sistēmas uzstādījumi-> poga x->lietotājs-> poga x-> uz ekrāna jūs ieraudzīsiet klaviatūru. Ja neviena no pogām visu laiku nav iespiesta, tad uz ekrā na nevajadzētu pašam pa sevi skraidīt kursoram kautko rakstot vai dzēšot. Šādas problēmas remonts var maksāt līdz 20Ls.

 5. Analogā džoistika bojājums( tāda sēnīte nedaudz zemāk par krustiņu konsoles kreisajā pusē). Izvēlnē vajag atrast sadaļu WEB BROWSER un ieiet tajā. Uz balta ekrāna ieraudzīsiet bultu uz balta fona. Pie normāli strādājoša analoga bultai nav pašai pa sevi jāaizbrauc un jākustās tikai pēc tam, kad jūs nospiežat uz džoistika, paredzētajā virzienā. Šādas problēmas remonts var maksāt līdz 20LS.

 6. Pēc lādētāja pieslēgšanas uz konsoles jāiedegās sarkanai lampiņai. Ja tas nenotiek varam runāt par 2 lietām: paša lādētāja bojājumu vai lādētāja vadības bloka bojājumu PSP iekšā. Lādētājs veikalos maksā līdz 10Ls, bet pašas konsoles remonts var maksāt līdz 20Ls.

 7. Tā parasti izskatās sasists LCD-displejs uz PSP un tā nomaiņ var maksāt no 35-40Ls atkarībā no aparāta modeļa.

 

 
8. Ja jūs interesē ir atkodēta konsole kuru taisaties pirkt vai nav, skataties seit .
 

5. PSP spēļu konsoles atkodēšana, modernizācija.

 

Ar vārdu modernizācija( atkodēšana) tiek domātas noteiktas darbības, kuras tiek veiktas ar konsoli, lai sniegtu tai jaunas iespējas, kuras tajā nebij ielicis ražotājs. SONY PSP spēļu konsoles modernizācijas galamērķis ir iespēja palaist no interneta novilktas un PSP atmiņas kartē ierakstītas spēles. Tas nozīmē, ka vairāk nevajadzēs pirkt UMD-diskus ar spēlēm, vienkārši savienojat ar USB vadu jūsu konsoli ar datoru, kopējat jebkuru spēļu daudzumu PSP atmiņas kartē un spēlējat. Ielādēto spēļu skaits tiek ierobežots tikai ar jūsu PSP atmiņas kartes apjomu. Tāpat jūs varēsiet palaist uz jūsu PSP jebkuras spēles no Playstation1, kā arī homebrew programmas. Uz šo brīdi var atkodēt jebkuru PSP modeli neatkarībā no tā kurā gadā tā ir izlaista un kads programmas nodrošinājums uz viņa stāv. Izņēmums ir tikai PSP VITA, kas ir jau otrā konsoles paaudze un šobrīd vēl nekodējas.

Dotais pakalpojums mūsu centrā maksā 10Ls un aizņem 30 minūtes. Pēctam mēs jums smalki visu izstāstīsim un iemācīsim ko un kā darīt. Mēs uzstādām pašu jaunāko atkodēšanas programmas versiju 6.60 Pro-B un dodam uz mūsu darbu 1 gada garantiju un pēc procedūras saglabājas visas garantijas plombas, tātad jums paliek arī veikala garantija.

Šis risinājums derēs arī tiem, kuriem ir salūzis UMD-disku lasītājs. Jums nevajag tērēties uz dārgu remontu, bet vienkārši jāatkodē konsole un jāpalaiž spēles no atmiņas kartes.

 

 

Lai paātrinātu modernizācijas procesu, liels lūgums nest mums pilnīgi( vai vismaz par 2/3) uzlādētas konsoles. Tāpat lūgums pārliecināties, ka jūsu konsolē ir ievietota atmiņas karte. Parasti atmiņas kartes priekš PSP ( standartkartes Memory Stick Duo 2 Pro) var iegādāties praktiski jebkurā datortehnikas vaikalā vai pie mums

 
 

Pēc detalizētākas konsultācijas Jūs varat griezties pie mums pa telefonu 29253179 vai uz epastu biolat@inbox.lv

 
 
 

 

 

 

sia Biolat , 2003-2017
Ippolitov Dima